Ekipa COELMOTORSPORT to ludzie z doświadczeniem i wiedzą, napędzani wyłącznie pasją. Budujemy samochody do driftu oraz silniki do motorsportu. Jesteśmy czynnymi zawodnikami i testujemy wszystkie nasze rozwiązania w krajowych i międzynarodowych zawodach. Z uwagi na to, że posiadamy potężne zaplecze projektowe i produkcyjne auta wychodzące spod naszej ręki są wyjątkowe pod względem zarówno wzornictwa detali jak i rozwiązań technicznych oraz technologicznych.

Naszą podstawową zasadą jest to, że budujemy auta kompleksowo. Nie podejmujemy się „poprawiania” aut zbudowanych przez inne firmy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami części i jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Budowa auta w naszej firmie rozpoczyna się od „poznania” kierowcy. Następnie przygotowany zostaje zgrubny kosztorys oraz wzór umowy. Po podpisaniu umowy w terminie 14 dni przedstawiamy kompleksowy harmonogram prac oraz zakupów części, natomiast zleceniodawca wpłaca zaliczkę w wysokości 30% projektu. Całość prac nad autem dzielimy na etapy, które po zakończeniu określonego etapu odbierane są protokołem odbioru. Kolejne płatności odbywają się na podstawie protokołów odbioru. Płatność końcowa (nie więcej niż 15%) odbywa się po przedstawieniu dokumentów ze strojenia auta lub podpisaniu protokołu odbioru końcowego. Budowane przez nas silniki strojone są wyłącznie w miejscu wskazanym przez COELMOTORSPORT (hamownia STW) i pod nadzorem pracownika naszej firmy.

Na całość wykonanych prac udzielamy 12 miesięcy rękojmi na wady ukryte.

Dodaj komentarz